UKWIECONA SZKOŁA

Szanowni rodzice oraz uczniowie!
W dniach 24.10. do 31.10.2022 prowadzona będzie zbiórka kwiatów doniczkowych w ramach projektu ukwiecona szkoła. Celem akcji jest pozyskanie kwiatów. Wyłącznie zdrowych, o niskich wymaganiach pielęgnacyjnych. Zbieramy kwiaty doniczkowe, w małych osłonkach, które ukwiecą klasy, ale mile też widziane są duże okazy w donicach, które będą stały na korytarzach. Prosimy o nie dostarczanie kwiatów niebezpiecznych z igłami czy ostrymi końcami.
Po uprzednim kontakcie telefonicznym z Panem Ireneuszem Ćwikowskim (numer telefonu 519117623) istnieje możliwość umówienia się celem przetransportowania dużych okazów do szkoły. Wszystkie przyniesione kwiaty prosimy pozostawiać na portierni. Za dostarczone kwiaty celem ukwiecenia naszej szkoły dziękujemy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.