WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 27 W KATOWICACH

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Klasy I –III (wszystkie)

Edukacja wczesnoszkolna, język angielski  (zakupione w ramach dotacji)

Religia – (należy zakupić)

• klasa I „Poznaję Boży świat” – wydawnictwo JEDNOŚĆ (nr dopuszczenia AZ-11-01/18-KI-4/20)
  • klasa II  „Odkrywam Królestwo Boże”, wydawnictwo JEDNOŚĆ
  • klasa III „Poznaję Jezusa”  wydawnictwo JEDNOŚĆ (nr dopuszczenia AZ-13-01/12-KI-4/13)

Klasa IV (wszystkie)

1. Podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń do wszystkich obowiązkowych zajęć edukacyjnych są zakupione w ramach dotacji.
  2. Religia –„Odkrywam życie z Jezusem” (ćwiczenia należy zakupić – podręcznik dla chętnych)

Klasa V (wszystkie)

1. Podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych są zakupione w ramach dotacji.
  2. Religia – „Szczęśliwi, którzy szukają prawdy” – klasa V zeszyt ćwiczeń wydawnictwo Jedność (nr dopuszczenia AZ-21-01/20-KI-2/20) (ćwiczenia należy zakupić – podręcznik dla chętnych)

Klasa VI (wszystkie)

2. Religia – Szczęśliwi którzy odkrywają piękno ” zeszyt ćwiczeń, wydawnictwo JEDNOŚĆ (ćwiczenia należy zakupić – podręcznik dla chętnych)

Klasa VII (wszystkie)