SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Z dumą prezentujemy sukcesy naszych uczniów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii została Antonina Góra z klasy 8b, której w przygotowaniach do konkursu pomagała mgr Katarzyna Drabik

Sukces odniósł również Michał Rogóż z klasy 6c, który został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii. Na zdjęciu ze swoim opiekunem mgr Tomaszem Świdergałem.

Laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego zostały uczennice klasy 8b: Antonina Góra i Alicja Holon przygotowane do konkursu przez mgr Małgorzatę Nalewajkę-Kuzię.

GRATULUJEMY!