KOMUNIKAT

Szanowni Rodzice
Nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły i oddziałów zerowych.
Jeśli Wy lub osoby wskazane przez Was osoby odbierające dzieci ze szkoły są przeziębione lub chore również proszę o zorganizowanie opieki w taki sposób aby ograniczyć  kontakt z dziećmi zdrowymi w szkole.
Proszę również ograniczyć rano wejście z dziećmi do szkoły do strefy rodzica. Proszę nie wchodzić do szatni oraz na pozostałe piętra.
Prośba nie dotyczy rodziców dzieci z oddziałów zerowych i dojścia do sal 116, 117, 118, 119.
Pozostałe rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach europejskich przypadkach zachorowań na koronawirusa  są od dawna realizowane w szkole lub są w trakcie realizacji oraz będą zrealizowane w poniedziałek i wtorek.
Z poważaniem Wioletta Baran
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.