APEL ŚWIĄTECZNY

???☃️❄️Dziś w naszej szkole zapanował iście świąteczny nastrój. Klasy wraz ze swoimi wychowawcami obchodziły wigilie. Składano sobie życzenia, słuchano i śpiewano kolędy, obdarowywano się drobnymi upominkami i jedzono przyniesione pyszności (w klasie 7a były to m.in. krokiety z kapustą i grzybami zrobione przez uczennice z rodzicami). Ok godziny 10.00 cała społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej na uroczystym apelu. Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne oraz rozdała dyplomy i nagrody uczniom, którzy wygrali w konkursach. Śpiewaliśmy również wspólnie kolędy. W świątecznych nastrojach rozstaliśmy się, aby spotkać się ponownie w 2019 roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.