DZIEŃ KROPKI

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.W dzisiejsze obchody Dnia Kropki zaangażowały się nasze sześciolatki. Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Uważnie wysłuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie. Dzieci zmagały się z różnymi kropkowanymi zadaniami. Na zakończenie dnia odbyły się klasowe konkursy plastyczne pt. „Co mogę wyczarować z kropki”. Fundatorem nagród za I miejsce była pisarka pani Asia Olejarczyk. Bardzo dziękujemy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.