Wojewódzki Konkurs Krasomówczy „Śląsk znany czy nieznany”

 

11 maja nasza szkoła była razem z Europosłem Markiem Plurą i Miejskim Domem Kultury Południe współorganizatorem wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego pt.: Śląsk znany czy nieznany”. Uczestnicy konkursu zmagań musieli zaprezentować wypowiedź publiczną na wspomniany wyżej temat.

Europoseł Marek Plura ufundował dwie główne nagrody, czyli wyjazd do Brukseli, firma Index trzecią nagrodę, czyli voucher na dowolny wyjazd do 3 stolic Europy, wyróżnienie zostało nagrodzone karnetem do Laser House. Po bardzo ciekawych, intrygujących wypowiedziach, w których każdy z uczestników przedstawiał swoją wizję znanego lub nieznanego Śląska.

Jury wyłoniło zwycięzców, których mamy wielką przyjemność przedstawić:

1. Miejsce Julia K. ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Bieruniu

2. Miejsce Julia C. ze Szkoły Pijarskiej w Katowicach

3. Miejsce Zuzanna S. ze Szkoły Podstawowej nr 27 im. w Katowicach

Wyróżnienie: Natalia M. ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Bytomiu

Pozostałym uczestnikom gratulujemy wystąpień.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.