TURNIEJ FINAŁOWY

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.Nasi koszykarze (r. 20005 i młodsi) zostali MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W MINIKOSZYKÓWCE !!!
W dzisiejszym (17.04.2018.) turnieju finałowym, rozegranym w naszej szkole, nasi chłopcy nie pozostawili żadnych złudzeń przeciwnikom pokonując kolejno SP 1 z Radzionkowa 67-12, a następnie – w finale – ograli SP 15 z Żor 67-48. Trzecie miejsce zajęła SP 2 z Czeladzi, a zaraz za podium znaleźli się koszykarze z SP 1 w Radzionkowie. Ogromne gratulacje dla całego zespołu!

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.Skład zespołu:
Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.Kajetan K. 7d kpt drużyny
Maksymilian S. 7d
Mateusz M. 7d