KATOWICKI DIAMENT DLA NASZEGO UCZNIA

20 listopada 2023 r. o godzinie 16.00 w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Katowice dr. Marcina Krupy oraz Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr. hab. Ryszarda Koziołka – Katowicki Diament Edukacyjny.
To ogromne wyróżnienie dedykowane jest uczennicom i uczniom katowickich szkół, którzy nie tylko osiągają wysokie wyniki w nauce, ale również swoją aktywnością wykraczają poza szkolne mury i inspirują innych do rozwoju.
Nagrody pieniężne ufundował prezydent Miasta Katowice, zaś wyróżnienia w postaci
voucherów – rektor Uniwersytetu Śląskiego. Bardzo miło nam poinformować, że wśród 99 wybitnych uczennic i uczniów znalazł się także uczeń naszej szkoły Michał Rogóż.
Serdecznie mu gratulujemy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.