WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Klasy I (wszystkie)

1. Język angielski, edukacja wczesnoszkolna (zakupione w ramach dotacji)
  1. Religia – „Poznaję Boży świat” – dr K. Mielnicki, E. Kondrak -Wydawnictwo JEDNOŚĆ (nr dopuszczenia AZ-11-01/12-KI-1/12) (należy zakupić)

Klasy II (wszystkie)

1. Język angielski, edukacja wczesnoszkolna (zakupione w ramach dotacji)
  2. Religia – „Idziemy do Jezusa”- ks. dr J. Czerkawski, E. Kondrak – Wydawnictwo JEDNOŚĆ (nr dopuszczenia AZ-12-01/12-KI-3/12) (należy zakupić)

Klasy III (wszystkie)

1. Język angielski, edukacja wczesnoszkolna (zakupione w ramach dotacji)
  2. Religia – „Jezus jest z nami” –  dr J. Czerkawski, E. Kondrak Wydawnictwo JEDNOŚĆ (nr dopuszczenia AZ-13-01/12-KI-4/13) (należy zakupić)

Klasa IV (wszystkie)

1. Podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń do wszystkich obowiązkowych zajęć edukacyjnych są zakupione w ramach dotacji.

UWAGA!

1. Religia – „Miejsca pełne BOGActw” –  dr K. Mielnicki, E.Kondrak, B. Nosek – podręcznik i zeszyt ćwiczeń – Wydawnictwo JEDNOŚĆ (nr dopuszczenia AZ-21-02/12-KI-1/12) (należy zakupić)

Klasa V (wszystkie)

1. Podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych są zakupione w ramach dotacji.

UWAGA!

1. Religia – „Spotkania uBOGAcające” – ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska podręcznik i zeszyt ćwiczeń, Wydawnictwo Jedność (nr dopuszczenia AZ-22-02/12-KI-1/13) (należy zakupić)

Klasa VI (wszystkie)

UWAGA!