WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Klasy I (wszystkie)

1. Religia – „Żyjemy w Bożym świecie” – zeszyt ćwiczeń wydawnictwo JEDNOŚĆ

(nr dopuszczenia AZ-11-01/12-Ki-1/12) (należy zakupić)

Klasy II (wszystkie)

2. Religia – „Idziemy do Jezusa”, zeszyt ćwiczeń wydawnictwo JEDNOŚĆ

(nr dopuszczenia AZ-12-01/12-KI-3/12) (należy zakupić)

Klasy III (wszystkie)

2. Religia – „Jezus jest z nami” zeszyt ćwiczeń – wydawnictwo JEDNOŚĆ

(nr dopuszczenia AZ-13-01/12-KI-4/13) (należy zakupić)

Klasa IV (wszystkie)

1. Podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń do wszystkich obowiązkowych zajęć edukacyjnych są zakupione w ramach dotacji.

UWAGA!

1. Religia – „Miejsca pełne BOGActw” podręcznik i zeszyt ćwiczeń – wydawnictwo JEDNOŚĆ (nr dopuszczenia AZ-21-02/12-KI-1/12) (należy zakupić)

Klasa V (wszystkie)

1. Podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych są zakupione w ramach dotacji.

UWAGA!

1. Religia – „Spotkania uBOGAcające” – klasa V podręcznik i zeszyt ćwiczeń wydawnictwo Jedność (nr dopuszczenia AZ-22-02/12-KI-1/13) (należy zakupić)

Klasa VI (wszystkie)

UWAGA!