KLASY I

WYPRAWKA   SZKOLNA

Wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty - lista do pobrania - E ...

•  Zestaw podręczników i zeszytów ćwiczeń do edukacji wczesnoszkolnej, które dzieci otrzymują w szkole

Wydawnictwo Nowa Era cykl „ Wielka przygoda”

1. Lekki plecak.
  2. Zeszyty 16 kartkowe w kratkę i w kolorowe linie.
  3. Piórnik, a w nim : miękki ołówek, gumka, temperówka, kredki, pióro( w późniejszym terminie), klej w sztyfcie, nożyczki szkolne.
  4. Kredki świecowe.
  5. Farby plakatowe i dwa pędzle o różnej grubości.
  6. Blok rysunkowy biały i kolorowy.
  7. Blok techniczny biały i kolorowy.
  8. Papier kolorowy.
  9. Mazaki (podstawowe kolory).
  10. Bibuła
  11. Plastelina.
  12. Dwie teczki z gumką na prace plastyczne  i karty pracy.
  13. Strój gimnastyczny ( spodenki i najlepiej biała koszulka oraz obuwie sportowe na jasnej podeszwie).

———————————————————————————————————-

HARMONOGRAM NABORU I KRYTERIA PRZYJĘĆ DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2020/2021

– Klasy pierwsze szkoły podstawowej. Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych, obejmujący zarówno zgłoszenia dzieci z obwodu, jak i rekrutację prowadzoną wśród kandydatów spoza obwodu szkoły, w tym roku prowadzony będzie wyłącznie w systemie elektronicznym, w terminach od 23 marca 2020 roku do 3 kwietnia 2020 roku do godziny 15.00. Kryteria oraz terminarz  został umieszczony w zakładce: Dla rodziców- Rekrutacja- Klasa I.
Link do elektronicznej rekrutacji:
lub

W związku z sytuacją epidemiologiczną wnioski i zgłoszenia w wersji papierowej do klas pierwszych można przesyłać pocztą na adres szkoły (liczy się data stempla pocztowego) lub przekazać w okienku na portierni szkoły w godzinach 8:00-14:00 oraz między 21:15-21:45 w szczelnie zamkniętej kopercie z odpowiednim dopiskiem: Istnieje również możliwość wysłania skanu wniosku na adres  e-mail: sekretariat@sp27katowice.pl

ZARZĄDZENIE