
We wtorek naszej szkole odbyła się akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja![]()
Uczniowie klas 5b, 5c stanęli na wysokości zadania, przypominając nam wszystkim o tym ważnym wydarzeniu historycznym poprzez wzruszające wiersze i pieśni patriotyczne. Była to piękna lekcja historii, pełna powagi i dumy z naszych narodowych barw![]()
![]()
Dziękujemy młodym artystom za zaangażowanie i wspaniałe przygotowanie występu
