ŚWIĘTO 3 MAJA

We wtorek naszej szkole odbyła się akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja🇵🇱

Uczniowie klas 5b, 5c stanęli na wysokości zadania, przypominając nam wszystkim o tym ważnym wydarzeniu historycznym poprzez wzruszające wiersze i pieśni patriotyczne. Była to piękna lekcja historii, pełna powagi i dumy z naszych narodowych barw👏✨

Dziękujemy młodym artystom za zaangażowanie i wspaniałe przygotowanie występu

Przewijanie do góry