ŚWIĘTO KONSTYTUCJI

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób i tekst

Dnia 28 kwietnia 2023r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja 🇵🇱 Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, klasy 6b i 6c pod opieką wychowawców pana Andrzeja Grajka i Włodzimierza Malinowskiego przygotowały występ o patriotycznej wymowie. Apel rozpoczęto wprowadzeniem sztandarów oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Była to wspaniała okazja do przypomnienia uczniom ważnych faktów z historii Polski. Nie zabrakło także odświętnych strojów i wyeksponowania symboli narodowych. Chór szkolny zaprezentował pieśni patriotyczne pod okiem pana Bogdana Muchy. Scenografię przygotowała pani Małgorzata Nuzikowska.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.