POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

W piątek w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – pożegnanie klas ósmych 👩‍🎓🧑‍🎓 siódmoklasiści pod czujnym okiem pani Klaudii Mazur przygotowali piękną uroczystość pożegnania, podczas której przeprowadzili nas przez wszystkie etapy edukacyjne absolwentów. Nasi ósmoklasiści otrzymali wiele ciepłych słów od Pani Dyrektor Wioletty Szutkowskiej, Księdza Proboszcza oraz przewodniczącej Rodziców klas ósmych. Zapadające w pamięć były również wspomnienia nauczycieli uczących w klasach ósmych. Po części artystycznej nastąpił moment wręczenia świadectw ukończenia szkoły podstawowej. Uczniowie otrzymali podarunki od Rady Rodziców oraz swoich kolegów i koleżanek z klas siódmych. Wręczono również gratulacje naszym Laureatom i Finalistom konkursów przedmiotowych, a także uczniom, którzy brali czynny udział w życiu szkoły. Gratulacje i podziękowania otrzymali rodzice ósmoklasistów. Na pewno ta uroczystość pozostanie na długo w naszej pamięci, ponieważ była bardzo wzruszająca i po raz ostatni spotkaliśmy się w takim gronie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.