Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dla uczniów klas drugich i trzecich

Z uwagi na sytuację i konieczność  zapewnienia wszystkim dzieciom i ich Opiekunom bezpieczeństwa zwracamy się z prośbą o zastosowanie się do zasad organizacji pierwszego dnia  pobytu dziecka w szkole, tj. 1 września 2020.

1. Do szkoły przychodzi uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji. W drodze do i ze szkoły przestrzega aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej.
  2. Uczeń wchodzi  do szkoły sam, a opiekun czeka na dziecko przed szkołą.
  3. Dziecko wchodzi do szkoły wejściem dla kas I-III od strony parkingu szkolnego.
  4. Po wejściu do szkoły dezynfekuje ręce.
  5. Uczeń udaje się na spotkanie z wychowawcą do swojej klasy w następującym porządku:

II A o 8.00 do sali nr 221,

II B o 8.00 do sali nr 219,

II C o 9.00 do sali nr 222,

II D o 9.00 do sali 123,

III A o 10.00 do sali nr 120,

III B o 10.00 do sali nr 125,

III C o 11.00 do sali nr 218,

III D o 11.00 do sali nr 224,

III E o 12.00 do sali nr 123.

1. Nowi uczniowie dowiadują się w portierni do jakiej sali mają się udać.
  2. Uczeń przynosi wypełnioną i podpisaną przez rodziców  kartę zapisu dziecka do świetlicy i przekazuje ją Wychowawcy. Karta znajduje się w linku pod ogłoszeniem ,   można też odebrać druki w portierni od 28 sierpnia.
  3. Uczniowie, którzy potrzebują opieki świetlicowej pierwszego dnia zostają po spotkaniu w swojej klasie z Wychowawcą, pozostali opuszczają szkołę tym samym wejściem.

Dziecko, które zostanie w świetlicy 1 września przynosi pisemną informację o godzinie odbioru dziecka ze świetlicy (świetlica pracuje do 17.00) i będzie w sali nr 127.

1. Spotkanie z Wychowawcą potrwa maksymalnie 45 minut.
  2. Obiady będą wydawane w stołówce szkolnej od 2 września.

Załączniki do pobrania: karta zapisu do świetlicy