KONCERT KOLĘD

11 stycznia w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. W sobotnie, zimowe popołudnie odbyło się „Kolędowanie przy przy świecach 🕯🕯🕯”. Uroczystość odbyła się już drugi raz i staje się naszą tradycją. Podczas dzisiejszego koncertu wystąpił chór szkolny, który prowadzi pan Bogdan Mucha, piękne świąteczne piosenki wykonała pani Wiktoria Twardoch – nasz nauczyciel języka angielskiego. Wystąpiły Dzieci Boże z panią Agnieszką Chorab, które wyśpiewały piękne pastorałki. Uczniowie klasy 6e Jakub i Franciszek wyrecytowali dla nas świąteczne wiersze. Koncert uświetnił także występ studentów Wydziału Wokalno-Aktorskiego z Akademii Muzycznej w Katowicach.
Na zakończenie wspólnie rozśpiewaliśmy się w kolędach.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dzisiaj z nami kolędowali, zaproszonym osobom Pani Poseł na Sejm Pani Ewa Kołodziej, Radnemu @Adamowi Lejmanowi-Gąsce, Panu @Markowi Peterko, Pani Dorocie Ostrowicz, pani Marii Struzik, Paniom Annie Mol, Ewie Skibie oraz Pani Agnieszce Machoczek, a także całej społeczności.
To był niezapomniany wieczór pełen wrażeń.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.