VI MEMORIAŁ TADEUSZA SAJDY

W dniach 15-17.11.2019. w naszej szkole (a także w SP 56) odbywał się Memoriał im. Tadeusza Sajdy w koszykówce chłopców organizowany przez klub UKS SP 27🏀. W turnieju reprezentowała nas drużyna złożona z chłopców z klas koszykarskich 5f i 6f. W imprezie brały udział zespoły z całej Polski, więc poziom był bardzo wysoki i o każde zwycięstwo trzeba było mocno powalczyć. Chłopcy zostawili jednak wiele serca na parkiecie, co pomogło im w odniesieniu dwóch zwycięstw. Przełożyło się to na VII miejsce w klasyfikacji ogólnej. Miejsce co prawda poza podium, ale najważniejsze, że widać u chłopaków spore postępy w grze, a także ogromne zaangażowanie! 🔥💪 W turnieju przyznano także nagrody indywidualne🏆. Najlepszym graczem naszego zespołu został wybrany Patryk Krupa, a wyróżnienie trenera otrzymał Bartek Folek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.