KOMUNIKAT

Już w przyszłym tygodniu Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w dniach z kolorami z logo Katowic.
Na czym polega akcja? Od 7 do 10 października (poniedziałek-czwartek) ubieramy się zgodnie z kolorystyką widoczną na symbolu naszego miasta, czyli ciemny dół ubioru 👖i i wybrana barwa (fiolet, czerwony, żółty,niebieski, różowy, zielony, brązowy) górnej jego części 👕👚.
Dni z kolorem logo Katowic powtarzane będą co miesiąc we wskazanym przez Samorząd Uczniowski terminie.
Specjalnie z tej okazji w poniedziałek na II piętrze naszej szkoły (obok Ekostrefy) ustawiony zostanie baner. Na jego tle, p.Agnieszka Filipkowska, opiekun Samorządu, będzie robiła chętnym uczniom zdjęcia w poniedziałek, wtorek i czwartek na długiej przerwie po 5 lekcji (12.25).
Zachęcamy do udziału całą społeczność szkolną.
Pokażmy, że serce naszego miasta bije w Szkole Podstawowej nr 27 🙂 💛❤️💚💙💜

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.