REKORD GUINNESSA

Miesiące przygotowań, zaangażowanie całej społeczności szkolnej: uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły  – to wszystko, aby pobić rekord Guinnessa w rozwinięciu dziesiętnym liczby Pi. W dzisiejszej akcji wzięło udział 910 osób. Czy się udało? Okaże się za 3 miesiące. Jesteśmy jednak dobrej myśli. Trzymamy kciuki!

Dziękujemy Panu Prezydentowi dr Marcinowi Krupie za wsparcie medialne i zapewnienie bezpieczeństwa, Radnemu Panu Krzysztofowi Pieczyńskiemu za obecność, Księdzu Proboszczowi za udostępnienie nagłośnienia, a także kamerzystom, obsłudze drona, fotografom, przedstawicielom mediów, straży miejskiej i policji.

Zapraszamy do oglądania nas w mediach, bo po tym wydarzeniu mówi się o SP27 😃

1. Radio RMF24