WARSZTATY ANATOMICZNE

W dniu 6.03.2019 odbyły się warsztaty anatomiczne dla uczniów klas 7 pt. „Budowa serca oraz diagnostyka i metody leczenia schorzeń układu sercowo-naczyniowego”. W części teoretycznej -gość specjalny –pani Anna Wais, przybliżyła uczniom specyfikę pracy na oddziale kardiologii interwencyjnej. W części praktycznej uczniowie mieli możliwość przeprowadzenia sekcji serca, próbując identyfikować: naczynia wieńcowe, przedsionki, komory, zastawki serca. Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem -były ciekawą, praktyczną powtórką z lekcji oraz rozbudziły w uczniach zainteresowanie anatomią – jedną z najtrudniejszych a zarazem najbardziej fascynujących dziedzin nauk biologicznych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.