Turniej półfinałowy Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Młodzieży

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.Nasza męska reprezentacja w koszykówce chłopców (r. 2005 i młodsi) nie zwalnia tempa! W rozegranym w czwartek 05.04. turnieju półfinałowym Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Młodzieży nasi reprezentanci pozostali niepokonani. W pierwszym meczu chłopaki pokonali, po trudnym meczu, gospodarzy – SP 19 z Tychów 61-50, a w decydującym spotkaniu nie pozostawiliśmy złudzeń SP 1 z Cieszyna pokonując Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.ich różnicą 30 pkt. Zwycięstwo w tym turnieju oznacza, że nasz zespół znalazł się w gronie czterech najlepszych szkół podstawowych w województwie śląskim!!! A kolejną świetną informacją jest to, że nasza szkoła będzie gospodarzem turnieju finałowego. To ogromny zaszczyt dla nas, że będziemy mogli organizować tak prestiżowe wydarzenie. Termin zawodów będzie znany w przyszłym tygodniu.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.Skład zespołu:
Kajetan K. 7d
Maksymilian S. 7d