Gra terenowa „Rezerwat Ochojec 2018”

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.Dnia 23 marca 2018r. przedstawiciele klas 7 wzięli udział w grze terenowej „Rezerwat Ochojec 2018” organizowanej przez VLO w Katowicach w ramach obchodów DNIA ZDROWIA 2018. Na początku uczestnicy zostali zapoznani z informacjami nt. rezerwatów i obszarów chronionych na terenie Katowic i okolicy, flory i fauny Rezerwatu Ochojec i okolicznych lasów oraz o pracy Leśników, gospodarce leśnej i Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.bezpieczeństwie pożarowym w lesie. Następnie zaopatrzeni w mapkę wyruszyli do Lasu wokół Rezerwatu Ochojec, gdzie przy punktach kontrolnych rozwiązywali testy dotyczące podanych podczas prelekcji informacji. Drużyna z Naszej Szkoły zdobyła III miejsce. GRATULUJEMY!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.