Akademia z okazji Dnia Niepodległości

9 listopada społeczność naszej szkoły wzięła udział w akademii z okazji Dnia Niepodległości. Przedstawienie przygotowała klasa 6a wraz ze swoją wychowawczynią p. Agnieszką Filipkowską. Mieliśmy okazję poznać historię Polski od zaborów do niepodległości, która zaprezentowana została w formie studia telewizyjnego. O oprawę muzyczną zadbał chór szkolny pod przewodnictwem p. Bogdana Muchy. Gra aktorska przeplatana śpiewem pozwoliły nam choć po części wczuć się w atmosferę strachu, oczekiwania, determinacji, a wreszcie radości i euforii tamtych czasów. O piękną dekorację zadbała p. Małgorzata Nuzikowska. Po części artystycznej panie wicedyrektor wręczyły nagrody uczniom naszej szkoły, którzy po raz kolejny odnieśli sukcesy, dumnie reprezentując naszą szkołę na arenie międzyszkolnej.


Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *