Turniej półfinałowy o Mistrzostwo Katowic Szkół Podstawowych w koszykówce

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.W dniu 16.02.2018 r. nasza starsza (roczniki 2002-2004) żeńska reprezentacja szkoły rozegrała w SP 4 turniej półfinałowy o Mistrzostwo Katowic Szkół Podstawowych w koszykówce. W pierwszym meczu zdecydowanie ulegliśmy gospodyniom, ale  w drugim meczu dziewczęta odbiły sobie to niepowodzenie i pewnie pokonały SP 65. Zajęliśmy w turnieju II miejsce i niestety nie dało nam to awansu do turnieju finałowego. Jednak można to uznać za bardzo dobry wynik, gdyż duża część naszego zespołu to dziewczęta z piątych i szóstych klas, a przyszło nam się mierzyć z uczennicami drugich i trzecich klas gimnazjum. Zdobyte doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości!

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania Turniej półfinałowy o Mistrzostwo Katowic Szkół Podstawowych w koszykówce została wyłączona

Walentynki

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.💌Z okazji walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował ❤️pocztę walentynkową❤️ cieszyła się ona wyjątkowym powodzeniem. Z okazji dzisiejszego święta przesyłamy wszystkim moc buziaków i dużo miłości

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania Walentynki została wyłączona

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łańcucie

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.

 

W lutym dwóch uczniów klasy 7d Naszej Szkoły – Kajetan Kuczawski i Maksymilian Duda – brało udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łańcucie. Zdobyli tytuł Mistrzów Polski w koszykówce mężczyzn do lat 14 i otrzymali złote medale. Gratulujemy!Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łańcucie została wyłączona

Zaproszenie na warsztaty

Więcej informacji
w załączniku.

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania Zaproszenie na warsztaty została wyłączona

Dyskoteka

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.A tak bawiliśmy się na dyskotece karnawałowo-walentynkowej 🎉🎊🎈

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania Dyskoteka została wyłączona

Zajęcia anatomiczne

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania Zajęcia anatomiczne została wyłączona

Apel

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.W ostatnim dniu przed feriami w szkole odbyły się apele podsumowujące pierwszy semestr nauki. Na apelu klas 4-7 zostali wyczytani uczniowie oraz klasy z najwyższymi średnimi. Najwyższa średnia to 5,45 uczennicy z klasy 5c i 6a! 👏 Uczniowie ze świetnymi wynikami otrzymali od Pani Dyrektor zaproszenie do Laser House. Najwyższe średnie zdobyły klasy: 4e: 4,64, 5c: 4,45, 6c: 4,49, 7b: 4,46. Podczas apelu uczniom zostały wręczone dyplomy i nagrody za udział w konkursach szkolnych, które odbyły się w czasie semestru. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i 👍 trzymany kciuki w następnym semestrze. Teraz życzymy dużo dobrej zabawy i zasłużonego wypoczynku podczas ferii zimowych! ⛄️❄️🌦🏂🎿🛷

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania Apel została wyłączona

Pokazy Fizyczne

Dzisiaj na lekcji fizyki klasa 7c prezentowała przygotowane przez siebie pokazy fizyczne. Lekcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów.

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania Pokazy Fizyczne została wyłączona

Bezpieczne ferie.

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania Bezpieczne ferie. została wyłączona

Zebrania z rodzicami.

ZEBRANIA Z RODZICAMI –  klasy I – III

23.01.2018 r. (wtorek)  godz. 17.30

ZEBRANIA Z RODZICAMI – klasy IV-VII

23.01.2018 r. (wtorek)  godz. 18.30

 

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania Zebrania z rodzicami. została wyłączona