
Samorząd Uczniowski stworzył dla uczniów klas 4–8 wyjątkowe miejsce odpoczynku w wakacyjnym klimacie! ![]()
![]()
To przestrzeń, w której można na chwilę zwolnić, porozmawiać z kolegami, odpocząć podczas przerw i poczuć letnią atmosferę nawet w środku roku szkolnego ![]()
Kolorowe dekoracje, wygodne miejsce do siedzenia i pozytywna energia sprawiają, że nasza szkoła stała się jeszcze bardziej przyjazna ![]()
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i opiekunom Samorządu Uczniowskiego za pomysłowość i wspólną pracę! ![]()
![]()
