NASI UCZNIOWIE W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM

Nasi uczniowie Amelia Macioł i Michał Rogóż z klasy 8c w dniach od 5 do 7 maja br. gościli w Parlamencie Europejskim w Brukseli na zaproszenie europosła Łukasza Kohuta🇵🇱🇪🇺

To nagroda główna, którą wygrali w ubiegłorocznej edycji prestiżowego konkursu wiedzy o Górnym Śląsku „Silesia Incognita”. Oprócz zwiedzania parlamentu i spotkań z interesującymi ludźmi, mieli okazję również zobaczyć ciekawe i ważne miejsca w Brukseli. Gratulujemy i cieszymy się, że mieliśmy reprezentację naszej szkoły w Europarlamencie, miejscu bardzo ważnym dla Europy i świata!👏🏻😊

Przewijanie do góry