KOREPETYCJE DLA UKRAIŃCÓW

Akcja – Wakacyjne darmowe korepetycje dla obywateli Ukrainy 🇺🇦Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców – pod tą nazwą kryje się inicjatywa stwarzająca okazję do korzystania z bezpłatnych, korepetycji on-line między innymi języka polskiego podczas letnich miesięcy.Osoby, które będą chciały z takiej pomocy skorzystać, otrzymają je za darmo. Wystarczy, że się zarejestrują i zarezerwują bezpłatną lekcję w dogodnym terminie. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji pro bono do rejestracji jako korepetytorzy w Tutors.live i do publikacji ogłoszeń wraz z dostępnymi godzinami takich lekcji.

Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie: https://tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.