OTWARCIE ZIELONEJ KLASY

7 czerwca na terenie szkolnym została uroczyście otwarta Zielona Klasa w Szaferowym Lesie. Projekt zrealizowany został ze środków Budżetu Obywatelskiego 2021. Swoją obecnością zaszczycili nas Wiceprezydent Miasta Katowice – Pan Waldemar Bojarun, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu – Pan Sławomir Witek. Uczniowie klasy 2d odegrali dla gości wspaniałe przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. To wyjątkowe miejsce jest pierwszą plenerową pracownią w naszym mieście, gdzie uczniowie będą mogli się uczyć i bawić na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni. Pomysłodawcą tej inicjatywy jest Pani Dyrektor Wioletta Szutkowska. Za przygotowanie wniosku jesteśmy wdzięczni Panu Adam Lejman-Gąska – Radny Miasta Katowice i jednocześnie rodzicowi uczennic naszej szkoły. Wszystkim Rodzicom, Rodzinom, Mieszkańcom, Pracownikom dziękujemy za oddanie głosu na ten projekt! Bez Was nie mogłoby powstać to bajeczne miejsce w SP27!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.