PASOWANIE NA UCZNIA

📍 Dnia 15 października 2021 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na Ucznia Klasy Pierwszej.
To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji wśród dzieci, nauczycieli oraz rodziców.
✍️Wszyscy uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie.
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na ucznia, którego dokonała Pani Dyrektor mgr Wioletta Szutkowska. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 27 im. Władyslawa Szafera.
Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki wykonane przez kolegów i koleżanki z klas drugich i trzecich.
👉Wszystkim pierwszoklasistom życzymy, aby ten dzień pozostał na długo w ich pamięci. A rodzicom gratulujemy tak zdolnych pociech.