PÓŁKOLONIE W NASZEJ SZKOLE

W dniach 5-9 lipca zorganizowane zostały w naszej szkole półkolonie letnie dla uczniów klas 1-3. W tych dniach uczniowie mogli uczestniczyć w licznych imprezach kulturalnych i rekreacyjnych, a mianowicie wzięli udział w spotkaniu z przyrodnikiem w Rezerwacie Ochojec, podczas którego poznali jego historię oraz przyrodę, uczestniczyli w grze terenowej. Uczniowie wzięli udział w wyjściu na basen oraz na projekcję filmu do kina. Całość przeplatana była także różnorodnymi aktywnościami zorganizowanymi przez wychowawców wewnątrz szkoły, gdzie mogli min. sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w konkursach, czy zintegrować się z innymi uczniami poprzez zajęcia artystyczne, czy gry zespołowe. Wszystkie zaplanowane na ten czas działania zostały zrealizowane, uczestnicy pożytecznie wykorzystali swój wolny czas, a kolejny turnus i imprezy z nim związane ruszają już w najbliższy poniedziałek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.