Finał 4 Wojewódzkiego Konkursu Silesia Incognita

4 września 2020 r. w pomieszczeniach konferencyjnych Stadionu Miejskiego w Tychach odbył się długo oczekiwany (ze względu na zeszłoroczne odłożenie finiszu konkursu z powodu epidemii Covid 19) finał 4 Wojewódzkiego Konkursu Silesia Incognita organizowanego przez Muzeum Miejskie w Tychach, SP nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. Makuszyńskiego w Tychach oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Katowicach (partner merytoryczny), honorowym patronem konkursu był europoseł Łukasz Kohut . Uczniowie naszej szkoły LenaJędrasik i Wojtek Biolik zajęli w nim miejsce II, „ocierając się” o zwycięstwo- jako reprezentanci szkół podstawowych byli jednak pierwsi. Lenie i Wojtkowi gratulujemy tak udanego rozpoczęcia roku szkolnego !

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.