Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dla uczniów  klas czwartych

1. Do szkoły przychodzi uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji.  W drodze do i ze szkoły uczeń przestrzega aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej.
  2. Uczeń przychodzi do szkoły na wyznaczoną godzinę / bez rodzica lub opiekuna/.

godz. 11.30  -uczniowie , których nazwiska zaczynają się od litery A do litery Ł

godz. 13.00 – uczniowie , których nazwiska zaczynają się od litery M do litery Ż

1. Uczeń wchodzi do szkoły wejściem od strony sali gimnastycznej / od strony boiska piłki koszykowej/.
  2. Po wejściu do szkoły dezynfekuje ręce.
  3. Udaje się do dużej sali gimnastycznej, w której odbędzie się przydział do klas czwartych.
  4. Z wychowawcą przechodzi do sali na spotkanie, które będzie trwało ok. 60 minut.
  5. Po zakończeniu spotkania z wychowawcą uczeń niezwłocznie opuszcza szkołę.