KOMUNIKAT

Rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021

Rodzice dzieci, które mieszkają w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 27 w Katowicach, a z różnych względów nie wzięli udziału w postępowaniu rekrutacyjnym w wyznaczonym terminie, proszeni są o wzięcie udziału w rekrutacji uzupełniającej do 8 czerwca 2020, godzina 15.00 wg tej samej procedury jak w przypadku rekrutacji podstawowej na platformie NABO

Rekrutacja uzupełniająca do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021

Rekrutacja uzupełniająca do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 27 w Katowicach, które prowadzą zajęcia dla grup dzieci sześcioletnich odbędzie się w terminie od 6 lipca od godziny 9.00 do 9 lipca do godziny 15.00 wg tej samej procedury jak w przypadku rekrutacji podstawowej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.