Obraz może zawierać: tekst

Szanowni Rodzice, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Waszym oraz Waszych dzieci, TVP ABC uruchamia od 12.03 codzienne, edukacyjne pasmo programowe (w godzinach 8-13), które NIE BĘDZIE przerywane reklamami.Wśród naszych propozycji znajdzie się m.in. emitowany codzienne program „Al-chemik”👨‍🔬, wyjaśniający w przystępny sposób zjawiska chemiczne i fizyczne oraz „Zaczarowany świat…”🤩, dzięki któremu dzieci zrozumieją trudne pojęcia związane ze sztuką👨‍🎨Najmłodszych widzów zapraszamy na: „Teleranek”🐓, „Zagadki zwierzogromadki”, „Zwierzaki czytaki”💁‍♂️🦝🦊 „Studio ABC”🤓oraz na najlepsze seriale animowane 😍

Obraz może zawierać: tekst💥 Od 12.03  startujemy ze specjalnym pasmem edukacyjnym dla najmłodszych, starszych i tych całkiem dorosłych widzów, którego emisja nie będzie przerywana reklamami!👉Znajdziecie w nim adaptacje szkolnych lektur, koncerty, spektakle Teatru Telewizji i seriale. Z TVP Kultura nie będziecie się nudzić!🎬 Obejrzymy m.in. „Szatana z siódmej klasy”, spektakl „Tango” w reż. Macieja Englerta, „Twojego Vincenta” w reż. Doroty Kobieli i Hugh Welchmana oraz „Małego księcia” w reż. Marca Osborne’a, „Poczet królów polskich” i „Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii”. Codziennie rano będziemy Was informować co nowego na naszej antenie.

🌐 Wszystkie pozycje będą dostępne również w serwisie vod.tvp.pl i tvp.pl.

📺 Zapraszamy codziennie w godzinach od 13:00 do 17:00 – dobra telewizja bez reklam!