KOMUNIKAT

Procedura przebywania Rodziców, innych osób trzecich na terenie Szkoły Podstawowej nr 27 w Katowicach

 Mając na uwadze obecną sytuację wzmożonej zachorowalności na grypę i inne wirusy, a co za tym idzie w trosce o najwyższe bezpieczeństwo Uczniów

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 27 im. prof.  Władysława Szafera w Katowicach wprowadza działania prewencyjne:

  1. W godzinach 6.00-7.45 dziecko zostaje odprowadzone przez rodzica/ /osobę wskazaną w deklaracji do świetlicy, następnie osoba ta niezwłocznie opuszcza teren szkoły.
  2. Od godziny 7.45 osoby trzecie odprowadzają dzieci wyłącznie do drzwi wejściowych budynku szkoły. Uczniowie po wejściu do budynku udokumentowanego odbiciem karty pozostają po opieką szkoły.
  3. Wskazana (w karcie zapisu) osoba do bezpośredniego odbioru dziecka z sali lekcyjnej lub świetlicy po odbiorze udaje się do Strefy Rodzica a dziecko do szatni.
  4. Rodzice, którzy zapomną dać dzieciom np. picie, jedzenie (w opakowaniach), zostawiają je (opisane imieniem, nazwiskiem oraz klasą) pracownikowi obsługi, który przekazuje wychowawcy lub uczniowi. Nie mogą być to jednak sytuacje nagminne.

Powyższe działania zostały uzgodnione z Prezydium Rady Szkoły, Prezydium Rady Rodziców, Kierownikiem świetlicy, Pedagogiem szkolnym, Inspektorem BHP.

Proszę wszystkich Państwa o respektowanie ustaleń.

Z poważaniem

Wioletta Baran – Dyrektor Szkoły

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.