ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

4 października  obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. 🔢
Z tej okazji klasa 6e postanowiła sprawdzić znajomość rachunków pamięciowych wśród dorosłych. Uczniowie wyposażeni w identyfikatory, karty egzaminacyjne oraz certyfikaty wybrali się do pobliskich urzędów i sklepów. Przeegzaminowali policjantów w pobliskim komisariacie, panie na poczcie, panie w przychodni lekarskiej, klientów Galerii Manhattan, kupujących i sprzedających na targowisku, a także nauczycieli i dyrektorów naszej i sąsiedniej szkoły.
Wszyscy egzaminowani pozytywnie zdali test i otrzymali pamiątkowe certyfikaty.
Uczniowie przekonali się o tym, że tabliczki mnożenia trzeba nauczyć się tak , aby pamiętać ją nawet wiele lat po zakończeniu szkoły.
W dowód uznania niektórzy za tabliczkę mnożenia otrzymali tabliczkę czekolady 🍫

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.