MAMY PUCHAR

Znakomite wiadomości dotarły do nas z Człuchowa, gdzie w weekend nasi uczniowie klasy koszykarskiej🏀 i jednocześnie uczestnicy programu KOSSM – Mateusz Frąc, Justin Kaczorek, Szymon Kawka, Michał Zięcina i Łukasz Łaski wraz z kolegami z UKS 27 brali udział w turnieju „KOSSM 3×3 Czelendż”. W imprezie tej brały udział zespoły z ośrodków KOSSM z całej Polski. Drużyna „Katowice I” (Frąc, Kaczorek, Kawka, Mastalerz) okazała się absolutnie bezkonkurencyjna i po wygraniu wszystkich spotkań zajęła I miejsce.🏆🎖 Zespół „Katowice II” (Zięcina, Łaski, Singh, Sikora) również osiągnął świetny wynik i uplasował się tuż za podium. Oba rezultaty pokazują, że mamy w naszej szkole bardzo utalentowaną, koszykarską młodzież.Teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne zwycięstwa!💪🏀

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.