WYMIANA POLSKO-NIEMIECKA

15.09.2019 rozpoczęła się w naszej szkole pierwszą wymianę młodzieży z niemiecką Realschule Schöningen. 9 uczniów ze szkoły partnerskiej z Schöningen wraz z dyrektorem szkoły -panem Ulrichem Marquard, gościła  w naszej szkole. Uczniowie uczestniczyli w grach integracyjnych i zajęciach lekcyjnych, poznając nasza szkołę. Po obiedzie wyruszyli na Wyżynę Lubelską, gdzie oczekuje ich bogaty program. 9 uczniów polskich: Julia A., Julia W., Zuzia O. , Iga B. Oliwia Z. ,Maksymilian S., Kuba S. Gabryś Ł. i Jared M.Z ma okazję doskonalić język angielski i niemiecki. Koordynatorem projektu i pośrednikiem językowym jest nauczyciel języka niemieckiego –pani Ewa Świerkot.
Wymiana dofinansowana jest przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży( PNWM)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.