Międzyszkolny Konkurs o życiu i twórczości S. Moniuszki

Znalezione obrazy dla zapytania moniuszkoZ okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki, w dniu 09.05,2019 r. w Zespole Szkół Społecznych w Katowicach, odbył się Międzyszkolny Konkurs wiedzy o życiu i twórczości S. Moniuszki. Organizatorem konkursu byli: ZSS „Omega” oraz Instytucja promocji i upowszechniania muzyki „Silesia”. W konkursie wzięły udział trzy uczennice naszej szkoły:

I miejsce – Lena Jędrasik: kl. VI d

III miejsce – Maria Partyka: kl. VIIa

wyróżnienie – Klaudia Twardzik: kl. VII c

Warto dodać, że ucz. L. Jędrasik uzyskała maksymalną ilość punktów.

Konkurs składał się z części pisermnej i ustnej.

W przerwie konkursu, uczestnicy wysłuchali koncertu, w którym zabrzmiały pieśni i arie operowe St. Moniuszki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.