Wyniki konkursu „Słoneczne szkoły dla lepszego miasta”

26 kwietnia w Urzędzie Miasta Katowice odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Słoneczne szkoły dla lepszego miasta”, na które udali się: Pani Dyrektor – Wioletta Baran, Pani Katarzyna Cieszkowska – koordynator projektu i uczniowie: Lena, Dawid  oraz Mikołaj. Nasza uczennica przedstawiła najważniejsze założenia i działania zrealizowane w ramach EKOprojektu pod nazwą „Nad ekologią w naszej szkole zawsze świeci Słońce”. Tak jak cztery pozostałe szkoły zostaliśmy zwycięzcami i otrzymaliśmy nagrodę o wartości 15000 zł ufundowaną przez ING Bank Śląski.

Oto słowa Pani Joanny Dymnej-Oszek, Dyrektor Biura Zarządu ING Banku Śląskiego, która wręczyła nam nagrodę: „To, co zwróciło naszą uwagę, to zaangażowanie całej społeczności szkolnej oraz kreatywność uczniów. Wiele realizowanych przez nich działań wynikało z pomysłów, które powstały już w trakcie projektu. To pokazało, że dając przestrzeń i narzędzia, może powstać wiele ciekawych inicjatyw, które mogą zaangażować jeszcze więcej osób w dbanie o środowisko”. Tym samym serdecznie gratulujemy i dziękujemy całej społeczności szkolnej, bo to dzięki Waszemu zaangażowaniu dziś możemy świętować sukces.
Jesteśmy też pewni, że nad ekologią w naszej szkole NADAL będzie świecić słońce.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.