KONCERT KOLĘDOWANIE PRZY ŚWIECACH

Kilka godzin temu zakończył się koncert „Kolędowanie przy świecach”. W ten śnieżny, zimowy wieczór w atmosferze świec i prószącego śniegu za oknem spędzaliśmy wspólnie czas. Uczniowie, rodzice, zaproszeni goście Pani Poseł na Sejm RP Pani Ewa Kołodziej, a także Pani Kierownik Zespołu Pieśni i Tańca Katowice Pani Barbara Uracz,

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, mieszkańcy osiedla oraz przyjaciele szkoły uczestniczyli w bardzo kaneralnym, nastrojowym artystycznym wieczorze. Chór szkolny wraz z panią Wiktorią Twardoch pięknie wykonywał kolędy. Lena, Emilia i Jakub recytowali zimowe wiersze. Studencki Zespół Pieśni i Tańca Katowice Uniwersytetu Śląskiego i nasze szkolne zuchy śpiewały pastorałki. Świąteczne utwory wykonał finalista The Voice of Poland – Wojtek Gruszczyński. Pani Agnieszka Błażyńska przeczytała fragmenty swojej debiutanckiej powieści „Do Wigilii się zagoi”. Na zakończenie odbyło się wspólne kolędowanie. To był bardzo miły, sobotni wieczór. Dziękujemy artystom oraz przybyłym gościom.