Dzienne archiwum: 15 marca, 2018

Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny”

Dnia 15 marca 2018r. odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny”. Ponad 90 uczniów z naszej szkoły zmagało się z rozwiązywaniem zadań matematycznych o różnym stopniu trudności. Z niecierpliwością czekamy na WYNIKI!!!

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny” została wyłączona

XV Wojewódzki Konkurs Krasomówczy „Być dumnym ze Śląska”

15 marca nasi uczniowie – Oliwia Jonderko i Wojtek Janda brali udział w XV Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym „Być dumnym ze Śląska” organizowanym przez SP nr 27 w Bytomiu i UM Miasta Bytom, reprezentując jako jedyni szkoły publiczne z Katowic.

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania XV Wojewódzki Konkurs Krasomówczy „Być dumnym ze Śląska” została wyłączona