Koncert Walentynkowy

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.17 lutego odbył się w Naszej szkole Koncert Walentynkowy. To przedsięwzięcie, które przygotowała Rada Rodziców wraz z Dyrekcją Szkoły, Nauczycielami, Uczniami i Pracownikami. Oprawę muzyczną zapewniła Śląska Orkiestra Koncertowo-Rozrywkowa Darek Band, w której występuje rodzic naszego ucznia, pan Paweł Zając. Przy akompaniamencie orkiestry, pani solistka zaprezentowała najsłynniejsze standardy jazzowe.
Zaproszeni goście panie Ewa Kołodziej i Bogusława Bielnik pozostawiły wpis pamiątkowy w kronice szkolnej.
Na koncercie pojawiło się bardzo wielu gości i sądząc po reakcjach, bawili się wspaniale. Z niecierpliwością czekamy na kolejny.
Szczególne podziękowania kierujemy do pań Agnieszki Machoczek i Anny Ossowskiej.