Turniej półfinałowy o Mistrzostwo Katowic Szkół Podstawowych w koszykówce

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.W dniu 16.02.2018 r. nasza starsza (roczniki 2002-2004) żeńska reprezentacja szkoły rozegrała w SP 4 turniej półfinałowy o Mistrzostwo Katowic Szkół Podstawowych w koszykówce. W pierwszym meczu zdecydowanie ulegliśmy gospodyniom, ale  w drugim meczu dziewczęta odbiły sobie to niepowodzenie i pewnie pokonały SP 65. Zajęliśmy w turnieju II miejsce i niestety nie dało nam to awansu do turnieju finałowego. Jednak można to uznać za bardzo dobry wynik, gdyż duża część naszego zespołu to dziewczęta z piątych i szóstych klas, a przyszło nam się mierzyć z uczennicami drugich i trzecich klas gimnazjum. Zdobyte doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.