Apel

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.W ostatnim dniu przed feriami w szkole odbyły się apele podsumowujące pierwszy semestr nauki. Na apelu klas 4-7 zostali wyczytani uczniowie oraz klasy z najwyższymi średnimi. Najwyższa średnia to 5,45 uczennicy z klasy 5c i 6a! ? Uczniowie ze świetnymi wynikami otrzymali od Pani Dyrektor zaproszenie do Laser House. Najwyższe średnie zdobyły klasy: 4e: 4,64, 5c: 4,45, 6c: 4,49, 7b: 4,46. Podczas apelu uczniom zostały wręczone dyplomy i nagrody za udział w konkursach szkolnych, które odbyły się w czasie semestru. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i ? trzymany kciuki w następnym semestrze. Teraz życzymy dużo dobrej zabawy i zasłużonego wypoczynku podczas ferii zimowych! ⛄️❄️????

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.