Jasełka

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach. Piątek 22 grudnia był w naszej szkole dniem wigilii klasowych. Uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się w swoich salach i wspólnie świętowali, kolędowali oraz składali sobie świąteczne życzenia. Wszyscy wzięli udział w jasełkach przygotowanych przez klasę 1 C pt. „Betlejemska dobranocka”. To był pierwszy tak ważny występ dla pierwszoklasistów. Na koniec wystąpiły dzieci, które zajęły pierwsze miejsce w konkursie kolęd zorganizowanym przez naszą świetlicę szkolną. W tym świątecznym nastroju życzymy Państwu zdrowych,spokojnych i wesołych Świąt.