Jarmark świąteczny

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.18 grudnia w naszej szkole odbył się jarmark świąteczny ☃️ jak zwykle wszystko się udało. To chyba największy do tej pory! I jak zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Od rana był bardzo oblegany. Można było na nim nabyć same pyszne wypieki, piękne dekoracje świąteczne. W tym roku było bardzo wiele rękodzieła. Ogromne podziękowania kierujemy do tych, którzy wsparli nas wspaniałymi ciastami, babeczkami, pierniczkami oraz cudownymi i urokliwymi ozdobami. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przynieśli coś na jarmark. Dziękujemy tym, którzy nas odwiedzili. Dziękujemy załodze, która od rana dzielnie sprzedawała artykuły kiermaszowe! Każdy z Was sprawił, że odnieślimy sukces. Za pieniążki z jarmarku kupujemy artykuły potrzebne szkole, dofinansowaliśmy zakup pomponów oraz to wszystko do czego możemy się dołożyć, by wspomóc naszą szkołę. Dziękujemy i juz zapraszamy na jarmark wielkanocny!