Międzynarodowy Turniej Koszykówki

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach. W dniach 24-26 listopada odbywał się Międzynarodowy Turniej Barbórkowy im. J.Wartaka. W turnieju wzięło udział ponad 200 koszykarzy z kraju i zza granicy! W naszej hali odbywały się rozgrywki chłopców z rocznika 2005. Miło nam poinformować, że bezkonkurencyjna okazała się drużyna UKS 27 Katowice, złożona w sporej części z uczniów naszej szkoły. Chłopcy nie ponieśli żadnej porażki i dzięki temu po niedzielnym finale mogli wznieść puchar za I miejsce! Najlepszym graczem całej imprezy został wybrany Kajetan Kuczawski, na co dzień uczeń klasy sportowej 7d. Gratulacje! Specjalne podziękowania dla naszych kibiców (rodziców, starszych i młodszych kolegów i koleżanek), którzy wspaniale zagrzewali kolegów do walki przez cały turniej!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.